Ligno mat

mareriály pro truhláře
materiály pro truhláře
Plošný
materiál
Přední plochy
nábytku
Nábytkové
kování
Ostatní
sortiment

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA

Kuchyňská dvířka

 

Kuchyňská dvířka je v dnešní době poněkud úzký pojem pro rychle rostoucí kategorii nábytkových dvířek. Své využití mají nábytková dvířka kromě kuchyní i v koupelnách, obývacích pokojích, ložnicích, dětských pokojích, kancelářích i ordinacích. Základem klasických dvířek je MDF deska, jejíž povrch se nejčastěji upravuje lakem nebo fólií. Dvířka jsou buď hladká, nebo s povrchovým profilem docíleným frézováním. Zastupujeme kvalitní přední výrobce dvířek, jakými jsou Trachea, Grena a Lunit.

Dvířka je možno dodat v individuálních rozměrech podle přání zákazníků a to již od několika kusů. Profily a dekory kuchyňských dvířek si můžete prohlédnout zde na webu v elektronické podobě v rozdělení podle jednotlivých výrobců, nebo přímo v naší prodejně ve Velkém Meziříčí.

Podle typu dělíme kuchyňská dvířka na:

 

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA TRACHEA

Nabídka tvarů frézování dvířek českého výrobce Trachea zahrnuje přes sedmdesát druhů, postihuje všechny podstatné trendy od tradičních a klasických až po moderní či přímo módní. Nábytková dvířka z hlediska celkového efektu jsou tím nejdůležitějším prvkem nábytku.

Trachea má na výběr z více než osmdesáti dekorů rozdělených do několika tematických řad, které každoročně obměňuje a doplňuje. Dvířka mohou být zajímavá z obou stran a bez příplatků nabízíme možnost výběru až z osmnácti druhů zadních stran. Náš sortiment je bohatý a lze jej využít pro široké uplatnění v prostorách kuchyně, koupelny, ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny, předsíně, kanceláře, jídelny, ordinace, mateřské školky i nemocnice.

 

 

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA GRENA

Materiálem kuchyňských dvířek Grena jsou MDF desky. Plošně frézovaná, povrchově upravená PVC nebo PP fólií (kuchyně, koupelny, obývací pokoje, kanceláře) - velký výběr dezénů a odstínů a také jejich variabilita a inovace, tak se dají ve zkratce shrnout kuchyňská dvířka Grena.

 

 

KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA LUNIT

Lunit je slovenký výrobce fóliovaných nábytkových dvířek, dveří, dekorativních panelů a toaletních sedátek (uvádíme je, protože jsou součástí katalogu). Nosným materiálem dvířek Lunit jsou MDF desky, v nabídce naleznete 90 druhů frézování v kombinaci s 80 dekory dvířek.

 

Pro bližší informace ohledně kuchyňských dvířek, dekorů a aktuálních cen nás neváhejte kontaktovat, rádi vám odpovíme!

logo lignomat © Copyright Ligno mat s.r.o.