Ligno mat

mareriály pro truhláře
materiály pro truhláře
Plošný
materiál
Přední plochy
nábytku
Nábytkové
kování
Ostatní
sortiment

LAMINO KRONOSPANKronospan logo

 Lamino Kronospan

Společnost Kronospan Jihlava je jeden z největších výrobců plošného materiálu pro nábytek i stavbu. Zde si můžete prohlédnout širokou nabídku dekorů pro pracovní desky a lamino Kronospan, a také zde naleznete základní a technické informace o deskách Kronospan.  Fyzický vzorník Kronospan a desky k výběru máme v našem skladu ve Velkém Meziříčí. 

 

Lamino Kronospan

Laminované dřevotřískové desky Kronospan jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem. Široká paleta dekorů a výběr z mnoha struktur povrchu nabízí využití v mnoha odvětvích nábytkářského průmyslu, inspiraci pro architekty a designéry, jeden ze základních produktů pro vybavení interiérů, kombinaci s dalšími materiály. Lamino desky Kronospan jsou určeny pro použití v interiérech.

Standardní formát: 2800 × 2070 mm
Standardní tloušťka: 18 mm

Na vyžádání Vám rádi poskytneme aktuální ceník Kronospan.

 

Specifika lamina Kronospan:

 

Kronospan Art Eco – ekologické desky

Kolekce Kronospan ART ECO, jak už název napovídá, symbolizuje celá kolekce i zdravý životní styl, neboť všechny dekory jsou lisovány výhradně na dřevotřískových deskách se sníženým obsahem formaldehydu. Tyto desky zákazníci poznají podle označení E-LE a byla vytvořena speciální nabídka 38 dekorů.

 

DEKORY LAMINO KRONOSPAN

KOMPLETNÍ VZORNÍK DEKORŮ KRONOSPAN

 

Rozdělení dekorů Kronospan:

 

Pro bližší informace ohledně lamina Kronospan, vzorníků Kronospan a aktuálních cen nás neváhejte kontaktovat, rádi vám odpovíme!

logo lignomat © Copyright Ligno mat s.r.o.