Ligno mat

mareriály pro truhláře
materiály pro truhláře
Plošný
materiál
Přední plochy
nábytku
Nábytkové
kování
Ostatní
sortiment

DRÁTĚNÝ PROGRAM A VNITŘNÍ ŘEŠENÍ

Wireli drátěný program

 

 

Wireli logo

DRÁTĚNÝ PROGRAM WIRELI

Společnost Wireli se specializuje na drátěný program do kuchyně, šatny a koupelny. Kvalitním drátěným programem s možností použítí různých typů výsuvů jsou nyní výrobky Wireli plně kompatibilní s plnovýsuvy Blum nebo Hettich. Mimo výrobků drátěného programu nabízí značka WIRELI také výsuvné boxy se systémy pořadačů a misek a osvětlení do kuchyní a šaten.

Drátěný program Wireli

 

 

 

 

 

 

 

 DRÁTĚNÝ PROGRAM MIVOKORMivokor logo

Firma Mivokor je přední český výrobce doplňků a kování pro kuchyňské linky a šatní skříně. Výrobky Mivokor vnitřního drátěného programu můžeme rozdělit do podle umístění do kuchyně na potravinové skříně, výrobky pro dolní skříňky a výrobky pro horní skříňky.
 
Drátěný program Mivokor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hettich logo
 

systémy vybavení skříní hettich

 

Nábytkové kování Hettich také umožňuje pohodlný přístup k obsahu skříní. Ergonomické a komfortní konstrukce a spolehlivá technika vytváří možnosti pro efektivní využití úložných prostor ve skříních. Díky tomu se výrazně zvyšuje užitná hodnota nábytku a uživatelský komfort.
Vnitřní vybavení Hettich

 

 

 

 

 

Pro bližší informace o drátěném programu, uložných řešeních a aktuálních cenách nás neváhejte kontaktovat, rádi vám odpovíme!

logo lignomat © Copyright Ligno mat s.r.o.