Ligno mat

mareriály pro truhláře
materiály pro truhláře

 

 

 

Ligno mat s.r.o.

 

Jsme firma s více než dvacetiletou tradicí a zabýváme se prodejem veškerého sortimentu pro výrobu nábytku a nově také poskytujeme služby truhlářům v podobě řezání a olepování nábytkových dílců.

 

Nabízíme plošné materiály - dřevotřískové desky laminované i surové, pracovní kuchyňské desky, OSB desky, palubky, překližky, parapety. V naší nabídce naleznete kuchyňská dvířka, kuchyňské dřezy, nábytkové a stavební kování i spojovací materiál. Dále lepidla, tmely a drobné zboží pro domácnost i stavbu. V sekci sortiment naleznete informace, katalogy a technické parametry námi nabízeného zboží. V naší prodejně Ligno mat si můžete vybrat z velkého množství dekorů a doplňků. Provádíme také rozvoz zakoupeného materiálu.

 

Novinkou v naší nabídce je poskytování služeb truhlářům v podobě formátování a olepování nábytkových dílců. Poptávku na řezání a olepování můžete jednoduše zaslat pomocí formuláře, který je uveden v sekci Služby. 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

 

 

Prodejna Velké Meziříčí


 

Identifikační údaje    
Obchodní jméno: Ligno mat s.r.o. IČ: 26962560
Sídlo: Novosady 111/54 DIČ: CZ26962560
  594 01 Velké Meziříčí  
Zápis v OR: Krajský soud v Brně, oddlíl C, vložka 48548

 

 

logo lignomat © Copyright Ligno mat s.r.o.